יחסי ציבור > סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

סל פתרונות

כל הפתרונות לעסק שלך תחת קורת גג אחת

ארגונים רבים שוכרים אנשי יחסי ציבור, יועצים עסקיים ויועצי שיווק חיצוניים אשר שמים את טובת הארגון לנגד עיניהם, אולם אינם פועלים כיחידה אחת משומנת. הדבר גורר הוצאות מיותרת, מלחמות אגו ותקיעת מקלות בגלגלי הארגון. מסר אסטרטגיה תקשורתית מביאה את כל הפתרונות התקשורתיים והשיווקיים לארגון שלך, תחת קורת גג אחת. סל הפתרונות הרחב שאנחנו מציעים מהווה חליפה שלמה הנתפרת למידותיו של הארגון, לצרכיו הספציפיים ולשוק הלקוחות הייחודי לו.

מנגנון RIS- אינטגרציה בזמן אמת

מסר אסטרטגיה תקשורתית פיתחה מנגנון פעולה ייחודי הנקרא RIS שהם ראשי של, Real time Integration Solution, ומאפשר ניהול בזמן אמת של כלל הפעולות התקשורתיות והשיווקיות הקשורות לארגון. כך נשמר המאמץ המשותף של אנשי המקצוע השונים המטפלים בקידום הארגון ויש ריכוז מאמץ בהשגת היעדים. בשל העובדה כי אצלנו תקבל את הפיתרון המלא שכולל ייעוץ עסקי, בניית אסטרטגיה עסקית, ייעוץ שיווקי מקיף ושירות יחסי ציבור שיחשוף את הארגון בכלי התקשורת השונים, תוכל לישון בשקט, כשהצוות המקצועי עובד ביחד על קידום הארגון שלך תוך שיתוף פעולה מלא.

שליטה מלאה על התוצאות

אצלנו תקבל, מדי חודש, דו"ח מלא ומקיף על כלל הפעילויות שיזמנו עבור הארגון שלך, לוחות זמנים ונתוני עמידה ביעדים שהצבנו לעצמנו. בשל העובדה כי אנו מכבדים את המשאבים שאתה משקיע בפיתרון הכולל, חשוב לנו כי תהיה חלק בלתי נפרד מהעשייה ותהיה לך שליטה מלאה על נתוני ההתקדמות השונים. דווקא בימי מיתון ומשבר כלכלי, כשכל שקל שאתה מוציא נמדד במונחי עלות-תועלת, אנו רואים את מעורבותך בתהליך כערך עליון. במסר אסטרטגיה תקשורתית נעמיד את הארגון שלך במרכז העניין והעשייה.

הגדלת הכנסות הארגון

אנחנו מאמינים בתוצאות. סל הפתרונות הכולל יביא לייעול הליכי העבודה בארגון שלך, יחשוף אותו ואת קו המוצרים שלך לקהלי יעד חדשים ויביא להגדלת ההכנסות שלך. ליווי צמוד של הארגון בבניית תכניות עסקיות, ייעוץ שיווקי מקצועי וקמפיין יחסי ציבור יעשו את ההבדל בין ארגון שדורך במקום לבין ארגון שכולם מכירים ועולה על נתיב ההצלחה העסקית. במסר אסטרטגיה תקשורתית תקבל שירות מקצועי, ממוקד ונעים.
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
הודעה:
טלפון:
 
דואר אלקטרוני:
 
       


מאמרים נבחרים

אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

לקוחות מרוצים


יחסי ציבור- כל הכלים לעשות זאת בעצמך! הצטרף לניוזלטר שלנו:
* אנחנו מכבדים את פרטיותך, לעולם לא נמסור את כתובתך לגורם אחר 
 
Best viewed in IE8/above with 1028*768/above © 2008-2012 www.public-relations.org.il כל הזכויות שמורות