יחסי ציבור > קופירייטינג ותוכן לאתרים

קופירייטינג ותוכן לאתרים

קופירייטינג

רוצה למשוך לקוחות ולמכור יותר?

בעולם ויזואלי עמוס פרסומות והסחות דעת- מילים נכונות מוכרות יותר ומובילות את העסק שלכם לבלוט ולנצח. ב'מסר אסטרטגיה תקשורתית' נבחר עבורכם את המילים המנצחות שיבדלו אתכם מהמתחרים ויגרמו לכם למכור יותר. בין אם אתם בעלי עסק קטן או חברה גדולה, אתם נמדדים בתוצאות. בדיוק בגלל זה כתיבה שיווקית מנצחת מהווה יתרון שיווקי בולט על פני המתחרים.

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

רוצים אתר אינטרנט מושך יותר? אתר האינטרנט שלכם הוא חלון הראווה של העסק. התוכן הוא זה שיגרום ללקוח הפוטנציאלי שלכם להישאר בו וליצור קשר או לסגור את החלון ולהמשיך לאתר הבא. כמו כן, אנחנו כותבים פרופיל חברה מקצועי שיסייע לכם לבדל את עצמכם מהמתחרים ויתאים לאסטרטגיית הפרסום שנבחרה. כתיבת תוכן מקצועית ומלוטשת תשדרג את האתר שלכם, תביא לכם יותר פניות ותמצב אתכם ואת המוצר שלכם כמוביל ומנצח.

קופירייטינג למודעות ופליירים

הפלייר שלכם לא מביא את התוצאות? קופירייטינג חד וממוקד הוא ההבדל בין מודעה מוכרת להוצאה מיותרת. ההבדל בין פלייר שקוראים לפלייר שזורקים לפח נמצא במילים הכתובות. אנחנו עורכים תחקיר מלא על המוצר והשירותים ומניעים את הלקוח לפעולה. הפליירים שאנחנו כותבים מוכרים יותר, מעניינים יותר ומעניקים ערך מוסף לכם ולמוצר שלכם.

קידום אתרים באינטרנט

רוצים לקדם את אתר האינטרנט שלכם? אנחנו נכתוב לכם תוכן איכותי שימצב ויעלה את האתר שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל. בניית אסטרטגיית קידום חכמה בשילוב כתיבת תוכן איכותית תסייע לאתר שלכם להתקדם בגוגל ולהופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש. אנחנו משתפים פעולה עם חברה מובילה לקידום אתרים באינטרנט לאתרים. קידום אתרים באינטרנט הוא הדרך היעילה, הזולה והחדשנית ביותר להביא לפרסום והעלאת המודעות לעסק שלכם. קמפיין קידום יביא לכם תוצאות חיוביות במנועי החיפוש, יקדם את הארגון שלך ויבליט אותו אל מול מיליוני גולשים.

כתיבת נאומים

מחפשים נאום שייקלע ישר ללב? אנחנו מספקים שירות כתיבת נאומים לכל מטרה. בין אם מדובר באירוע סגור של עובדי החברה, נאום לציון יום מסוים או כנס עסקי חשוב, אנחנו נדאג לספק לכם את הנאום המהוקצע ביותר, שכולל קיום תחקיר מקדים, קבלת מידע רלוונטי לנאום וניסוח נאום שיעביר היטב את המסרים אותם אתם מבקשים להעביר, בהתאם לקהל השומעים.

כתיבת בלוג

בראשית דרכם, היו הבלוגים יומנים טקסטואליים שהתפרסמו ברשת האינטרנט וכללו מידע אישי ופרשנות על אירועים שקורים בחייו של הכותב. עם הזמן, התפתח עולם הבלוגים וכיום הם מהווים תחום מתפתח של קיום קשר עם קהל הלקוחות שלך בו ניתן לחשוף אותם לפרשנויות שונות על אירועים חדשותיים, על פיתוחים עסקיים חדשים ועל קו מוצרים שמציגה החברה. אנחנו נדאג לכתוב את הבלוג בהתאם לדרישות הלקוח ולספק לו את מירב הכלים על מנת לבלוט על פני מתחריו השונים.
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
הודעה:
טלפון:
 
דואר אלקטרוני:
 
       


מאמרים נבחרים

אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

לקוחות מרוצים


יחסי ציבור- כל הכלים לעשות זאת בעצמך! הצטרף לניוזלטר שלנו:
* אנחנו מכבדים את פרטיותך, לעולם לא נמסור את כתובתך לגורם אחר 
 
Best viewed in IE8/above with 1028*768/above © 2008-2012 www.public-relations.org.il כל הזכויות שמורות