יחסי ציבור > ייעוץ תקשורתי

ייעוץ תקשורתי

ייעוץ תקשורתי
בעולם בו לכלי התקשורת יש כוח רב כל כך והיא קובעת למעשה את סדר היום של כל אחד מאיתנו, חשוב להפקיד את ההתנהלות מול כלי התקשורת ליועץ יחסי ציבור חיצוני שמגיע מתחום התקשורת, מבין אותו ויודע כיצד להתנהל בו, ביעילות המרבית כך שאתה והחברה שלך תפיקו את מרב הנקודות מהחשיפה התקשורתית.

סל פתרונות המלא לייעוץ תקשורתי

כחברה הדוגלת במתן סל פתרונות רחב ככל האפשר, שירותי הייעוץ התקשורתי שלנו פועלים במספר תחומים עיקריים:

ניהול תקשורתי

ענף התקשורת בישראל כולל היום מאות כלי תקשורת, החל בערוצי הטלוויזיה השונים, דרך תחנות הרדיו הארציות והמקומיות וכלה בעיתונים השונים, במקומונים ובאתרי האינטרנט. בדיוק בגלל זה, יועץ תקשורת בעל ניסיון יסייע לך לסנן פניות מעיתונאים,ללוות אותך במהלך ראיונות לתקשורת ולסייע לך לתת את הדגש הנכון על המסרים אותם אתה מבקש להעביר, לנהל את מערך התגובות של החברה שלך ולמקסם את הרווחים שלך מחשיפה תקשורתית.

כתיבת כתבות תדמית

מסר אסטרטגיה תקשורתית מתמחה בהכנה מקצועית של כתבות תדמית בנושאים שונים. בין אם מדובר בהפקת עיתון פנימי לעובדי החברה, הכנת כתבות תדמית על החברה או על מוצריה השונים, ראיונות עם עובדי החברה, אנשי מקצוע והכנת תחקירים עיתונאיים, אנחנו נספק לך את הפתרון המלא והמקצועי ביותר.

כתיבת נאומים

אנחנו מספקים שירות כתיבת נאומים לכל מטרה. בין אם מדובר באירוע סגור של עובדי החברה, נאום לציון יום מסוים או כנס עסקי חשוב, אנחנו נדאג לספק לך את הנאום המהוקצע ביותר, שכולל קיום תחקיר מקדים, קבלת מידע רלוונטי לנאום וניסוח נאום שיעביר היטב את המסרים אותם אתה מבקש להעביר, בהתאם לקהל השומעים.

ליווי והדרכה בראיונות לתקשורת

הניסיון שלנו בעולם העיתונאות מעניק לנו את הכלים המתאימים על מנת להדריך אותך ואת עובדי החברה שלך בהתמודדות מול עיתונאים ואנשי תקשורת. כמו כן, אנו נספק לך ליווי מקצועי בהכנת נתונים לראיונות שונים ונערוך עימך סימולציות בתנאי אמת על מנת לתרגל אותך בצורה האופטימאלית למפגש שלך עם עיתונאים.

ייעוץ תדמיתי

בתשעים השניות הראשונות של הופעתכם, עוד בטרם הוצאתם הגה, הצד השני קובע את דעתו עליכם. אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני והנושא המרתק נבדק באופן מחקרי פעמים אין ספור. בין אם מדובר בהתאמת צבעי בגדים או קביעת סוג הלבוש, מסר אסטרטגיה תקשורתית משתפת פעולה עם יועצת תדמית מובילה בישראל על מנת לספק לך את הפיתרון המלא להופעות במהלך היומיום, בהופעות בטלוויזיה ובקרב קהל.

התקשורת כיום

אין מחיר לניסיון בתחום התקשורת. האופן וצורת ההתנהלות שלך מול אנשי התקשורת ייקבע, פעמים רבות, כיצד התקשורת תתייחס אלייך ולחברה שלך. כפועל יוצא, זו תהיה התדמית שתשדר לציבור הרחב. התנהלות נכונה ומקצועית בשדה הקרב הזה, תבטיח שאתה והחברה שלך תצאו נשכרים.
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
הודעה:
טלפון:
 
דואר אלקטרוני:
 
       


מאמרים נבחרים

אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

לקוחות מרוצים


יחסי ציבור- כל הכלים לעשות זאת בעצמך! הצטרף לניוזלטר שלנו:
* אנחנו מכבדים את פרטיותך, לעולם לא נמסור את כתובתך לגורם אחר 
 
Best viewed in IE8/above with 1028*768/above © 2008-2012 www.public-relations.org.il כל הזכויות שמורות