יחסי ציבור > יחסי ציבור באינטרנט

יחסי ציבור באינטרנט

יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור באינטרנט הם הדרך היעילה, הזולה והחדשנית ביותר להביא לפרסום והעלאת המודעות לארגון שלך. ליחסי ציבור באינטרנט יש קיום חלק נכבד בתמהיל יחסי הציבור המודרניים. קמפיין יחסי ציבור באינטרנט, שיתוכנן באופן אסטרטגי וייושם בצורה מקצועית בשלל הכלים העומדים לרשותנו, יביא לך תוצאות חיוביות במנועי החיפוש, יקדם את הארגון שלך ויבליט אותו אל מול מיליוני גולשים. מסר אסטרטגיה תקשורתית תספק לך את הפיתרון המלא על מנת להוביל את הארגון שלך בשדה הקרב המודרני- רשת האינטרנט.

רשת האינטרנט, כפי שאנו מכירים אותה היום, הוקמה בשנת 1989. מאז ימיה הראשונים היא עברה גלגולים רבים וכיום עומד מספר המשתמשים העולמי על כ-1.5 מיליארד בני אדם ברחבי העולם כולו. בישראל קיימים למעלה מ-3 מיליון משתמשים באינטרנט והמספר העצום רק ממשיך להאמיר. השימוש ברשת האינטרנט חוצה גילאים, יכולות כלכליות, מגזרים ודעות. שימוש מושכל בכל הכלים העומדים לרשותנו יעמיד את הארגון שלך בחזית!

סל פתרונות ליחסי ציבור באינטרנט

מסר אסטרטגיה תקשורתית מספקת את הפיתרון הכולל ליחסי ציבור באינטרנט ומעמידה לרשות הלקוח מספר כלים יעילים:

קידום העסק שלך ברשתות החברתיות

אתרי הרשתות החבריות באינטרנט, כמו אתר ה- Facebook, קפה דה מארקר ואחרים הפכו בשנים האחרונות לאתרי האינטרנט הפופולאריים ביותר בעולם. הם זוכים למיליוני כניסות כל יום והפכו למוסד של ממש בתרבות היומיום של כולנו. פתיחת פרופיל עסקי ברשתות חברתיות פותחת בפנייך אפשרויות רבות להצגת תדמית חיובית עלייך ולפרסום תכנים אישיים שונים. אנחנו נבנה את הפרופיל בצורה מיטבית, ניצור בו עניין ונביא אליו קהל .

בניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט הוא הפנים של העסק בשנות האלפיים. לא ניתן להפריז בחשיבותו למיתוג הארגון ולמוצריו. אנחנו מספקים ללקוח פתרון כולל בדמות בניית אתר אינטרנט בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח בשיתוף פעולה עם חברת בניית אתרים מובילה, כתיבת תוכן לאתר האינטרנט בהתאם לאסטרטגיה התקשורתית שנקבעה, ניהול תוכן של אתר האינטרנט, עיצוב אתרים, קריאייטיב, פילוח קהל יעד וקמפיין יחסי ציבור שמלווה את העלאת האתר לאוויר.

קידום אתרים באינטרנט

מנועי החיפוש האינטרנטיים דוגמת אתר Google הפכו כבר מזמן למונופול ברשת האינטרנט. הגולשים הרבים משתמשים במנועי החיפוש על מנת למצוא אתרי אינטרנט המכילים מידע אותו הם מבקשים למצוא. מיקום האתרים השונים בדפי תוצאות החיפוש נקבעות על פי אלגוריתמים מיוחדים הנבנים על ידי מנוע החיפוש. באמצעות הכרות מעמיקה עם מנועי החיפוש ניתן להשפיע על מיקום האתר שלכם בדפי התוצאות. חשיפה של אתר האינטרנט שלכם בעמוד התוצאות הראשון בגוגל יניב כניסות רבות לאתרכם. מסר אסטרטגיה תקשורתית משתפת פעולה עם חברות מובילות בתחום קידום האתרים באינטרנט.

יחסי ציבור באתרי החדשות השונים

קמפיין יחסי ציבור באינטרנט נועד בראש ובראשונה לפרסם כתבות עיתונאיות הקשורות לארגון שלך ומציגות אותו באור חיובי. בין אם מדובר במוצר חדש שהארגון מוכר, כתבת פרופיל על הארגון או תגובה לאירוע חדשותי, לא ניתן להפריז בחשיבות יחסי ציבור באתרי החדשות המובילים דוגמת Ynet, NRG, גלובס ו-NFC, או באתרים המקצועיים השונים. יחסי ציבור מוצלחים כוללים קיום קשר הדוק עם עיתונאים בתחומי העניין הספציפיים, מציאת נושאי עניין לעיתונות ועטיפתם באופן שיביא לאחוזי פרסום גבוהים.

יחסי ציבור בפורומים באינטרנט (BTL)

נושא המוזנח לעתים קרובות בקמפיין יחסי ציבור הוא פרסום סמוי של הודעות או נושאים לדיון בפורומים ובקהילות השונות באתרי האינטרנט, על מנת להעלות על סדר היום את הארגון שלך או את קו המוצרים ולהציג אותם באור חיובי. יחסי ציבור בפורומים באינטרנט מחייבים תכנון מוקדם של הנושאים אותם מבקשים להעלות לדיון וכן ניהול בזמן אמת.

ניוזלטר

עם מהפכת האינטרנט, הפך הניוזלטר לאחד הכלים החשובים לשמירה על קשר עם קהל הלקוחות שלך ועם קהל המבקרים באתר האינטרנט של הארגון. ניוזלטר הוא למעשה מכתב הנשלח בדואר האלקטרוני לרשימת תפוצה המתעדכנת בקביעות וכולל מאמר קצר בתחומי עניין הקשורים לעסק וכן חדשות אודות מוצרים חדשים והתפתחויות עסקיות בחברה. הניוזלטר יוצר שייכות רגשית בקרב קהל הלקוחות ועל כן הוא מהווה חלק חשוב מיחסי הציבור. אנחנו נדאג ליצור ולהפיק ניוזלטר קבוע ומקצועי לקהל הלקוחות של החברה שלך.

כתיבת בלוג

בראשית דרכם, היו הבלוגים יומנים טקסטואליים שהתפרסמו ברשת האינטרנט וכללו מידע אישי ופרשנות על אירועים שקורים בחייו של הכותב. עם הזמן, התפתח עולם הבלוגים וכיום הם מהווים תחום מתפתח של קיום קשר עם קהל הלקוחות שלך בו ניתן לחשוף אותם לפרשנויות שונות על אירועים חדשותיים, על פיתוחים עסקיים חדשים ועל קו מוצרים שמציגה החברה. אנחנו נדאג לכתוב את הבלוג בהתאם לדרישות הלקוח ולספק לו את מירב הכלים על מנת לבלוט על פני מתחריו השונים.

פרסום באינטרנט

עולם האינטרנט הביא למהפכה גדולה בעולם הפרסום וכיום נותן כלים רבים ובעלי ערך חשוב בפילוח קהל הלקוחות ובהכרת צרכיו. תחום הפרסום באינטרנט נמצא כיום תחת שליטתה של ענקית האינטרנט Google, שמאפשרת מגוון רחב של אפשרויות פרסום בהם Adwords, Adsense ותכניות Affiliates שונות המבוססות על רכישת שטחי פרסום בעמודי התוצאות מנוע החיפוש של Google וכן שתילה של מודעות פרסום באתרי אינטרנט שונים. אנחנו עובדים עם חברות מובילות בתחום הפרסום באינטרנט ונדאג ללוות אתכם בכל שלבי מסע הפרסום המקוון.
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
הודעה:
טלפון:
 
דואר אלקטרוני:
 
       


מאמרים נבחרים

אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

לקוחות מרוצים


יחסי ציבור- כל הכלים לעשות זאת בעצמך! הצטרף לניוזלטר שלנו:
* אנחנו מכבדים את פרטיותך, לעולם לא נמסור את כתובתך לגורם אחר 
 
Best viewed in IE8/above with 1028*768/above © 2008-2012 www.public-relations.org.il כל הזכויות שמורות