יחסי ציבור > אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

יחסי ציבור בשבילךיאיר גבעמשרד מסר אסטרטגיה תקשורתית הוקם מתוך הכרה בצורך ממשי של בעלי חברות לסל פתרונות מלא המרוכז תחת קורת גג אחת. מסר אסטרטגיה תקשורתית הוא משרד בוטיק המעניק שירות מצויין ומטפל בצורה אישית, קרובה ואינטימית בייעוץ תקשורתי מקיף, בניה והובלת קמפיין יחסי ציבור וליווי תקשורתי מקצועי ואיכותי.

אנחנו מתמחים בדבר אחד עיקרי. להביא אתכם לקדמת הבמה.

אני עומד לרשותך

באמצעות ניתוח מעמיק ושל החברה שלך וקו המוצרים, אנחנו נבנה לך מותג מצליח, נערוך את עבודת הרקע המקיפה ביותר על עובדייך ועל קו המוצרים שלך וביחד נפתח אסטרטגיה תקשורתית מנצחת, שתביא להבלטתך בחזית התקשורתית, לחיזוק התדמית שלך בקרב קהל הלקוחות וכפועל יוצא- להגדלת המכירות שלך.

יחסי ציבור מקצועיים משיחת הטלפון הראשונה

במסר אסטרטגיה תקשורתית אנחנו אוהבים לעבוד באופן חרוץ ובצורה חכמה. קשר מתמיד עם עיתונאים, הכנה מקיפה של כתבות וגימיקים לתקשורת הם מנת חלקנו היומיומית. במסגרת האסטרטגיה שהותוותה, נהפוך את החברה שלך ואת קו המוצרים שלך למעניין, מסקרן ובעל ערך חדשותי על מנת שיופיע בעיתונים, ברדיו ובטלויזיה.

המשימה:

לדחוף למצויינות בענף יחסי הציבור, לשפר ולתרום לקהילה, ומעל הכל, לספק לקהל הלקוחות שירות מצויין ומענה כולל תוך שמירה על ערכי הליבה שלנו.

ערכי הליבה


מצויינות- היא הכוח המניע אותנו לעשות הכל לטובת הלקוח והאינטרסים שלו, להשתפר ללא הרף ולייצג אותו בצורה נאמנה.

נאמנות- הטיפול בלקוח נוגע לעיתים בתחומים רגישים שדורשים סבלנות, הבנה עמוקה ושמירת סודיות ללא פשרות.

הוגנות- מסורת של התנהלות ישרה, ברורה ושקופה בפני הלקוח היא אבן היסוד של פעילותנו העסקית היומ-יומית.

חזון- כחלק מהתפיסה הכוללת של מצויינות, אנו שואפים לזיהוי מלא של האינטרסים אצל הלקוח ומטרותיו באמצעות תכנון מוקפד, יצירתיות ושאפתנות המובילות להישגים.

חדשנות- כמשרד החי, פועל ומתמצא בשדה התקשורת, אנחנו מחוייבים לחיפוש מתמיד אחר פתרונות חדשים ופורצי דרך על מנת להביא למיצוי הפוטנציאל התקשורתי של הלקוח.

יאיר גבע- יועץ תקשורת

עם ניסיון של שנים בענף התקשורת, בהן גם שימשתי ככתב פוליטי באתר החדשות MSN וכיועץ תקשורת, אני יודע מה הערך המוסף שאני מעניק. בעולם המסחרי, שמתאפיין בדינאמיות רבה, תחרות קשה וצורך מתמיד למכור יותר, העסק שלכם צריך לבלוט. התשוקה למילה הכתובה, היצירתיות והניסיון יספקו בידייך כלים כדי למכור יותר. במציאות היומיומית, כשאתם צריכים להתעסק עם עוד מגוון רחב של מטלות, יש משימות, שצריך לתת למקצוענים לעשות.

בעמוד הקמפיינים הנבחרים תוכלו להתרשם משורת השותפים העסקיים שלנו עימם אנו עובדים.

אם אתם רוצים למכור יותר, להיראות טוב יותר ולהישמע טוב יותר, פנו אליי עוד עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונה בחינם!אני עומד לרשותכם,

יאיר.
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
הודעה:
טלפון:
 
דואר אלקטרוני:
 
       


מאמרים נבחרים

אודות מסר אסטרטגיה תקשורתית

סל פתרונות תקשורתיים ושיווקיים

לקוחות מרוצים


יחסי ציבור- כל הכלים לעשות זאת בעצמך! הצטרף לניוזלטר שלנו:
* אנחנו מכבדים את פרטיותך, לעולם לא נמסור את כתובתך לגורם אחר 
 
Best viewed in IE8/above with 1028*768/above © 2008-2012 www.public-relations.org.il כל הזכויות שמורות